Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kurulduğu günden bugüne Özgür Oyun Makinaları; Gerek teknoliji yatırımı gerekse konusunda uzman personeliyle oyun makinaları konusunda lider bir kuruluş olmuştur. Ülkemizde Eğlence sektörüne yönelik elektronik destekli oyun makinaları üreten Özgür Oyun Makinaları, geniş ürün yelpazesi, imalat satış servis güvencesi, kiralama hizmetleri ile sektörün önde gelen firmalarındandır.

Uzman ve yüksek teknik servis kalitesi ile tüm Türkiye’de 81 şehri kapsayan teknik servis ağına sahip olan King Otomat, ticari oyun makinaları ve oyun ekipmanlarındaki tecrübesiyle, işletmelerine satış sonrası düzenli teknik destek sağlamaktadır.

Ürün ve hizmelerden örnekler:2 el ve sıfır langırt masası ( masa futbolu ),elektronik langırt.elektronik skorbordlu gol sesli langırt,air hockey ( buz hockey ) bilardo masası,amerikan bilardo masası,üç top bilardo masası ,bilardo malzemeleri,oyun makinaları,tenis masası, atari, kepçe ( oyuncak kapma ) tetriz hediye makinası,makas hesiye makinası ,tavuk hediye makinası,kiddy rayds,para otomatı,otomat çeşitleri, araba yarışları, silahlı oyun makinaları,motor yarışları,oyun parkı,trambolin,tophavuzu,basket makinası,boks makinesi vs ….oyun salonları kurulumu yapmaktayız.


Misyon

Günümüzde, bütün sektörlerde hızlı bir değişim ve gelişim yaşanmaktadır. Pazarların, yerel ve küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaşması, bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Yoğun rekabete karşın, ilerlemenin en temel koşulu kurumsallaşmaktır. Tüm Türkiye’ de ve tüm sektörlerde firmaların kurumsallaşma çabası içinde olduğunu görmekteyiz.

Vizyon

Rekabet sürecinde müşterilerinin güçlenmesini, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemektedir. Firmamız, müşterilerine tek tek ürünler satmanın ötesinde kurumsal hizmet vermektedir. Bir işletmenin süt ve gıda işleme ile ilgili gereksinimi olabilecek her ürünü ve hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel düşüncemizdir.